Prekių katalogas

Kaip pasirinkti tinkamą elektrinį įrankį?

Įrankiai skirstomi į akumuliatorinius ir elektrinius. Akumuliatoriniai įrankiai veikia, tik tada, kai baterija yra pakrauta ir iki tol, kol ji išsikrauna.

Pagrindiniai suvirinimo metodai ir jų taikymas

Suvirinimas – ekonomiškas ir efektyvus būdas skirtas metalinėms detalėms sujungti.

Kaip naudoti grandininį pjūklą saugiai?

Grandinis pjūklas – kiekvienoje gyvenamojoje sodyboje sutinkamas įrankis. Grandininių pjūklų paskirtis pjauti medžius gyvenamųjų teritorijų, sodybų ar miškų teritorijose.

Kokie yra matavimo įrankiai, kuriuos galite naudoti namuose?

Matavimo įrankiai turi būti kiekvieno namuose. Nenuvertinkite matavimo priemonių naudojimo, kai reikia pagalbos namuose, nes matavimo prietaisai tikrai gali padėti.

Elektrinės gyvatvorių žirklės: kaip tinkamai pasirinkti?

Šeštadienio rytą klausykitės kaimynystės garsų: vejapjovės dūzgia, lapų pūstuvai veikia ir gyvatvorių žirklės barška.

Akumuliatoriniai sodo įrankiai: kaip išsirinkti?

Kiekvienas norintis prižiūrėti kiemo ar sodo aplinką turi išsirinkti tinkamiausius įrankius, kurie padės atlikti visus darbus.

Kokie yra būtini sodo įrankiai?

Artėjant pavasariui norisi ne tik džiaugtis nubudusia gamta, oru ir paukščių čiulbėjimu, bet ir norisi tinkamai pasirūpinti aplinka, kurioje leisite laiką. 

Kaip ir kuo gręžti skyles?

Grąžtai – tai vieni iš plačiausiai naudojamų įrankių skylėms ar lizdams gręžti metale, medienoje, plastmasėje ir kitose medžiagose.

Kaip išsirinkti tinkamą trimerį?

Trimeriai – tai nepakeičiami pagalbininkai žolės pjovimo darbuose. Prietaiso paskirtis yra pasiekti tas sodo vietas kur įprasta žoliapjovė nenupjauna.

Milwaukee įrankiai - kokybė ir patikimumas

Įrankiai – tai prekės be kurių neįmanomas nei vienas remonto darbas. Tai nepakeičiami statybos, sodo, remonto ir kitų buitinių darbų pagalbininkai.

Ypatingieji FISKARS įrankiai

Norint turėti nuosavą, išpuoselėtą sodybą būtina tam įdėti pastangų. Tam, kad sodas atrodytų jaukiai ir būtų gera jame būti – gėlės turi būti pasodintos, veja nuolat prižiūrima. 

Kaip išsirinkti akumuliatorinį įrankį?

Įrankiai būna dvejų tipų, arba elektriniai arba akumuliatoriniai. Elektriniams įrankiams reikalingas elektros lizdas, o tai dažniausiai apsunkina darbą, kadangi su įrankiu tampa nepatogu dirbti. 

Kokie suvirinimo būdai yra?

Jau gilioje senovėje kalviai žinojo, kaip sujungti du metalinius dirbinius, užliedami atskirų dirbinių detales žaizdre išlydytu metalu arba ant priekalo kūju plakdami iki raudonumo įkaitintą geležį.

Įrankių komplektai - kaip išsirinkti ir prižiūrėti?

Sena patarlė byloja, kad darbas meistrą giria. O tam, kad iš tiesų būtų galima girtis atliktu darbu, geram meistrui reikia gero įrankių rinkinio! 

Elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai?

Jei nusprendėte įsigyti naują įrankį ar papildyti jau turimą įrankių arsenalą, ir negalite apsispręsti, kurį – elektrinį ar akumuliatorinį - įrankį rinktis, galime patarti! 

Kaip išsirinkti gesintuvą?

Nepriklausomai nuo tipo, išvaizdos ar techninių charakteristikų, visi gesintuvai yra skirti ugniai gesinti, todėl svarbiausia, ką reikia žinoti - kokio tipo gaisrams tinka vienas ar kitas. 

Įrankiai – kaip išsirinkti tinkamiausią?

MILWAUKEE® pagamintų įrankių kokybė užtikrinama naudojant tik itin aukštos klasės medžiagas iš patikimų tiekėjų, skrupulingai laikantis griežtų gamybos standartų ir nuolat atliekant saugumo bandymus. 

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Informacija