Prekių katalogas

Įrankiai – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Įrankiai – kaip išsirinkti tinkamiausią?

MILWAUKEE® pagamintų įrankių kokybė užtikrinama naudojant tik itin aukštos klasės medžiagas iš patikimų tiekėjų, skrupulingai laikantis griežtų gamybos standartų ir nuolat atliekant saugumo bandymus. 

MILWAUKEE® – aukščiausios kokybės standartas

Didžiausia Šiaurės Amerikoje ir pasaulyje pirmaujanti akumuliatorinių ir elektrinių įrankių gamintoja ir tiekėja MILWAUKEE® savo asortimente turi itin platų pasirinkimą daugiafunkcinių įrankių profesionalams, dirbantiems statybos, objektų ir automobilių remonto, santechnikos, dailidystės, apželdinimo ir elektros darbų srityse.

Svarbiausias MILWAUKEE® kompanijos prioritetas ir pagrindinės vertybės – aukščiausia kokybė, patikimumas ir ilgaamžiškumas, gaminant profesionalams skirtus nešiojamus sunkaus tipo elektrinius įrankius ir jų priedus.

Kuo MILWAUKEE® įrankiai profesionalams geresni už kitus?

Sunkaus tipo profesionalams skirti įrankiai pagaminti remiantis unikalia MILWAUKEE® filosofija, kuri kartu yra ir asmeninis kompanijos pažadas profesionaliems naudotojams - suteikti geriausia, ko jiems reikia. MILWAUKEE® įrankius projektuoja geriausi inžinieriai, siekdami, kad šie padėtų darbą atliktų maksimaliai efektyviai, su kuo mažesnėmis laiko sąnaudomis, ir svarbiausia - patikimai bei visiškai saugiai.

Jei MILWAUKEE® akumuliatorius lyginsime su kitais profesionalams skirtais įrankiais, jie turi apie 25% daugiau krovimo ciklų, o su pilnai pakrautu akumuliatoriumi galima nudirbti net 25-30% daugiau! 

Daugiafunkciniai įrankiai – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Universalių elektrinių daugiafunkcinių įrankių paskirtis – padėti atlikti skirtingus nedidelės apimties darbus (pavyzdžiui, pjauti, šlifuoti, galąsti ir kt.). Multifunkciniai įrenginiai turi elektra varomą variklį, jų komplektacijose būna įvairūs priedai ir antgaliai su skirtingomis funkcijomis, įgalinantys atlikti skirtingo pobūdžio darbus.

Tokių įrankių komplektai praverčia buityje, kai namuose prireikia kažką patvarkyti, paremontuoti (pavyzdžiui, patrumpinti grindjuostę, nušlifuoti senus dažus ar paruošti medieną dažymui). Renkantis daugiafunkcinių įrankių komplektą, reikėtų atkreipti dėmesį į įrenginio variklio tipą (su šepetėliai ar be jų), galią (nuo 200 W  iki 550 W), apsisukimų skaičių (kuo didesnis sūkių skaičius, tuo efektyvesnis įrankis), įrankio sukeliamą triukšmo lygį (jis matuojamas decibelais ir būna nurodytas gaminio specifikacijoje, pavyzdžiui 88 dB, 92 dB – kuo didesnis skaičius, tuo didesnį triukšmą kelia įrenginys) ir panašius techninius dalykus.

Kokie metalo grąžtai geresni titano ar kobalto? 

Iš savo klientų dažnai sulaukiame klausimo: kurį metalo grąžtą rinktis – titaninį ar kobalto? Paprastai tokių grąžtų - pagamintų iš aukščiausios kokybės greitapjovio plieno, legiruoto kobaltu (HSS-E) arba padengto titano sluoksniu – prireikia tuomet, kai tenka gręžti nerūdijantį plieną. Visiškai pagrįstai laikoma, kad sutartiniu trumpiniu TIN žymimi titano grąžtai yra patys geriausi ir tvirčiausi. Jie yra brangesni už Cobalt grąžtus, tačiau kainą atperka jų ilgaamžiškumas.

Titano grąžtų galvutė yra padengta 2,5u titano nitrito danga, kuri išlaiko atsparumą esant dideliam (iki 600-800°C laipsnių) karščiui. TIN danga sukietina paviršių iki 80 HRC, kas sukelia mažesnį trinties efektą, todėl gręžiant grąžtas mažiau kaista ir daug lėčiau dėvisi. Naudoti titano grąžtus rekomenduojama gręžiant medžiagas, kurių kietumo riba siekia iki 1000 N/mm2.

Itin kietoms medžiagoms – ketui, titanui bei V2A ir V4A plienui – gręžti skirti kobalto grąžtai yra pagaminti iš M35 plieno, savo sudėtyje turinčio 5% kobalto. Jais rekomenduojama gręžti medžiagas, kurių patvarumo riba yra nuo 800 N/mm2 iki 1100 N/mm2.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Informacija