Prekių katalogas

Akumuliatoriniai įrankių komplektai

 • Kaina 670.78
  885.00 Sutaupykite 214.22
  Kaina 467.95
  567.36 Sutaupykite 99.41
 • Akumuliatoriniai įrankių komplektai

  Akumuliatorinių įrankių komplektai – tai komplektai, kuriuos sudaro akumuliatoriniai įrankiai. www.prekiutinklas.lt rasite pačių įvairiausių komplektų su skirtingais akumuliatoriniais įrankiais. Įrankių kainos gali siekti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių, tai priklauso nuo įrankių kiekio, galingumo, prekės ženklo ir kitų niuansų. Populiariausi įrankių komplektai į kuriuos įeina: smūginiai suktuvai, suktuvai, perforatoriai, gręžtuvai, diskiniai pjūklai, kampiniai šlifuokliai, siaurapjūkliai, frezeriai. Šiuos įrankių komplektus rasite ir įsigysite pas mus.

  • Smūginiai suktuvai – tai įrankiai turintys smūgiavimo funkciją. Smūgiavimo funkcija reikalinga norint pasiekti didesnę jėgą ir kiek įmanoma didesnį sukimo momentą. Šis atsuktuvas už paprastą atsuktuvą yra pranašesnis tuo, kad  lengvai atsuka ar priveržia, bet kokio dydžio ir formos varžtus, o lyginant su akumuliatoriniu grąžtu yra daug kompaktiškesnis.
  • Suktuvai – tai įrankiai, kurių pagrindinė funkcija yra įsukti sraigtus į sieną. Be šios pagrindinės funkcijos, kai kurie įrankiai turi ir papildomas funkcijas: priekinės ir atbulinės eigos jungiklius, automatinį suklio fiksatorių, greičio reguliavimo bei kitas svarbias funkcijas.
  • Perforatoriai – tai specializuoti įrankiai skirti tvirtų medžiagų gręžimui. Įrankiai pasižymi patvarumu, yra ilgaamžiai ir turi kelias pagrindines funkcijas: smūginis ir įprastas gręžimas ir sraigtų sukimas bei paprastas kalimas. Net neabejojame, kad jie dėl savo tvirtumo, puikaus valdymo ir funkcijų įvairovės taps nepakeičiamais pagalbininkais atliekant remonto ar kitus pagalbinius darbus.
  • Gręžtuvo funkcija tikriausiai žinoma kiekvienam – gręžti skyles įvairaus tipo medžiagose. Įrankis praverčia atliekant remonto, statybos ar kitus montavimo darbus, kur reikia išgręžti skylę. Įrankiai yra galingi, patvarūs ir neabejojame, kad tarnaus daug metų.
  • Diskiniai pjūklai yra vieni populiariausių įrankių naudojamų dirbtuvėse. Diskinis pjūklai puikiai atlieka medienos, metalo, betono bei akmens pjovimo darbus. Renkantis diskinį pjūklą atkreipkite dėmesį į tai koks yra maksimalus pjovimo gylis, geležtės sukimosi dažnis, įrankio galia, svoris bei maitinimo šaltinis – elektrinis ar akumuliatorinis.
  • Kampiniai šlifuokliai yra tinkami paviršiams šlifuoti, pjauti ar poliruoti. Dažniausiai jie naudojami tokios medžiagoms šlifuoti: akmuo, metalas, betonas, plytelės. Taip pat su šlifuokliu galima šalinti rūdis ir įvairius padengimus.
  • Frezeriai – daugiadančiai, sukamieji įrankiai skirti metalui ar medienai pjauti. Taip pat įrankis gali būti naudojamas metalų ir kitų medžiagų plokštiems paviršiams lyginti, sriegiams išpjauti ar ruošiniams pjaustyti. Įsigiję šį įrankį sumažinsite darbo intensyvumą, o medžiagos bus pjaunamos greičiau ir kokybiškiau.

  Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti akumuliatorinio įrankio komplekto, kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir tinkamą žymėjimo įrankį išsirinksite kur kas greičiau.

  Su mumis galite susisiekti elektroniniu paštu info@prekiutinklas.lt arba mums paskambindami telefono numeriu +37065646112.  Jeigu gyvenate Vilniuje mus rasite adresu: Didlaukio g. 69, Vilnius.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija