Prekių katalogas

Universalūs rinkiniai

 • Specialist+ rinkinys
  Likutis: 1 vnt.
  Kaina 211.88
  Milwaukee rinkinys
  Likutis: 1 vnt.
  Kaina 467.75
 • Universalūs įrankių rinkiniai – mėgėjui ir profesionalui

  Universalūs rinkiniai - tai naudingi ir praktiški įrankių komplektai, kuriuos galima panaudoti atliekant nesudėtingus statybos ar remonto darbus. Šie rinkiniai apima skirtingų tipų įrankius, kurių gali prireikti atliekant skirtingus darbus. Kai kurie universalūs rinkiniai būna pritaikyti specialiai santechnikos, elektros ar automobilio remonto darbams.

  Universalių rinkinių dėžėje rasite pagrindiniams remonto darbams skirtus įrankius: plaktuką, reples, peilį, pjūklą, gulsčiuką, akumuliatorinį gręžtuvą ir pan. Renkantis universalų rinkinį, svarbu atkreipti dėmesį į jo sudėtyje esančių įrankių funkcijų atitikimą jūsų poreikiams.

  Universalūs rinkiniai yra patogūs tuo, kad viename komplekte yra keletas skirtingiems darbams reikalingų įrankių, kas suteikia galimybę greitai ir efektyviai atlikti remonto darbus be poreikio ieškoti ir pirkti atskirus įrankius. Visi į komplektą įeinantys įrankiai yra tvarkingai išdėstyti ir lengvai pasiekiami. Tai padeda išlaikyti tvarką ir organizuotumą darbo vietoje bei patogiai laikyti ir transportuoti visus įrankius.

  Elektroninėje parduotuvėje prekiutinklas.lt rasite universalius rinkinius: Milwaukee ir Specialist+.

  Universalus rinkinys Milwaukee gali būti puiki dovana tėčiui Tėvo dienos proga arba puiki galimybė papildyti savo įrankių kolekciją, jei esate iš tų žmonių, kurie mėgsta patys atlikti įvairius darbus namų ūkyje, garaže ar sode. Milwaukee įrankiai garsėja savo nepriekaištinga kokybe, patikimumu ir ilgaamžiškumu, tad įsigiję šį universalų rinkinį, galėsite būti tikri, jog po ranka visada turėsite reikiamą įrankį, padėsiantį efektyviai atlikti konkrečius darbus.

  Milwaukee krepšyje rasite akumuliatorinį gręžtuvą su akumuliatoriumi ir krovikliu, sukimo antgalių ir galvučių komplektą, užlenkiamą peilį keičiamais ašmenimis, matavimo juostą, apsauginius akinius ir darbines pirštines, kelis žymeklius.

  Visi Milwaukee įrankiai turi ergonomišką dizainą, kuris užtikrina patogų ir efektyvų įrankių naudojimą, padeda sumažinti nuovargį ir užtikrina darbo kontrolę.

  Universalus rinkinys Specialist+ yra naudingas ir praktiškas įrankių komplektas, kurį galima panaudoti įvairiose situacijose. Visi įrankiai yra patogiai sudėti į didelę dėžę, kas leidžia lengvai pasiekti kiekvieną iš jų ir išlaikyti tvarką darbo vietoje. Komplekte rasite: sukimo antgalių rinkinį, gulsčiuką, ruletę, plaktuką, kombinuotas ir perstatomas reples, aliuminio peilį, darbines pirštines.

  Tvirtos medžiagos, iš kurių pagaminti įrankiai, užtikrina jų patvarumą ir ilgą tarnavimo laiką. Ergonomiškas dizainas garantuoja komfortišką ir saugų įrankių naudojimą bei malonų darbo procesą.

  Abu universalūs komplektai yra puiki investicija į aukštos kokybės darbo įrankius, padėsiančius įgyvendinti įvairius projektus.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija