Prekių katalogas

Daugiafunkciniai įrankiai

 • Daugiafunkciniai įrankiai

  Daugiafunkciniai įrankiai – tai įrankiai turintys kelias skirtingas funkcijas viename įrenginyje. Šie įrankiai gali būti rankiniai, elektriniai arba veikti baterijos pagalba, taip pat vienu įrankiu galėsite atlikti netgi kelis atskirus darbus. Daugiafunkcinių įrankių pasirinkimas yra labai platus, todėl labai svarbų išsirinkti ergonomišką, kokybišką ir universalų įrankį. Prieš perkant daugiafunkcinį įrankį rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai kokias funkcijas jis atlieka, į variklio tipą, galią bei sūkių skaičių.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje Prekiutinklas.lt galite įsigyti daugiafunkcinius įrankius neišėję iš namų:

  • Akumuliatorinis daugiafunkcinis įrankis Milkwaukee turi bešepetį variklį, kuris susijungia su agresyviu svyravimo kampu taip užtikrindamas vieną didžiausių pramonėje pjovimo greičių. Su šiuo įrankiu lengvai perpjausite kietą medieną ir kitus sunkiai perpjaunamus paviršius. įrankyje esantys diskas turi automatinės apkrovos funkciją ir 10 papildomų nustatymų leidžiančių reguliuoti darbo greitį
  • Akumuliatorinis multifunkcinis įrankis skirtas pjovimo ir šlifavimo darbams atlikti. Įrankyje ir akumuliatorių baterijoje įrengta apsaugos nuo perkrovos elektroninė sistema užtikrina geriausią sistemos ilgaamžiškumą, o atskiro akumuliatoriaus elemento stebėjimas optimizuoja įrankio veikimo laiką ir užtikrina ilgalaikį patvarumą. Įrankis yra parduodamas su adapteriu, švytuojamojo pjovimo geležte, šlifavimo trikampiu padu ir penkiais šlifavimo lapeliais. 
  • Akumuliatorinis švytuoklinis įrankis yra universalus įrankis, kuris naudojamas pjovimo, šlifavimo ir kitiems darbams atlikti. Įrankyje yra įdiegta greičio reguliavimo ir švelnaus paleidimo funkcija. Įsigijus įrankį akumuliatorių  ir įkroviklį reikės pirkti atskirai.

  Tinkamo daugiafunkcinio įrankio pasirinkimas

  Renkantis tinkamą daugiafunkcinį įrankį labai svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Variklio tipas. Daugiafunkciniai įrankiai būna dvejų variklių tipų: su ir be šepetėlių. Įrankių su šepetėliais remontas yra pigesnis, bet jie yra triukšmingesni, momentinio stabdymo funkcijos ir yra sunkesni, lyginant variklių su šepetėliais atžvilgiu.
  • Triukšmo lygis. Kiekvienas įrankis sukelia skirtingą triukšmo lygį, todėl prieš nusprendžiant įsigyti tokį įrankį verta pasidomėti kokio lygio triukšmą sukelia pasirinktas modelis. Šis lygis nurodomas decibelais ir kuo jų daugiau, tuo triukšmingiau dirbs įrenginys.
  • Galingumas. Įrankio galingumas matuojamas niutonmetrais. Kuo sukimo momentas didesnis – tuo galingesnis įrankis. Dažniausiai mėgėjiški akumuliatoriniai gręžtuvai turi apie 15-50 niutonmetrų, profesionalūs gręžtuvai – 50-115 niutonmetrų.

  Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamo daugiafunkcinio įrankio, kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir sprendimą priimsite kur kas greičiau.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija