Prekių katalogas

Žymėjimo įrankiai

 • Žymėjimo įrankiai

  Statybos ar remonto darbai reikalauja nemažai laiko ir kantrybės. Jeigu norima, kad po remonto namai atrodytų tvarkingi, būtina sudėti tinkamai medžiagas viena prie kitos, kad neliktų jokių išsikišimų, nelygumų, nenupjautų dalių. O kad viskas būtų sudėta tinkamai, milimetras į milimetrą, reikalingi žymėjimo įrankiai. Šie įrankiai puikiai pasitarnauja po atliktų matavimo darbų. Taip pat žymėjimo įrankiai gali būti naudojami žymint prekes ar užspaudžiant plombas. Jie yra reikalingi statybų ir kitose profesinėse srityse, taip pat atliekant buitinius darbus, kai reikia kažką pasižymėti.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje prekiutinklas.lt galite įsigyti kokybiškus žymėjimo įrankius neišėję iš namų.

  Žymekliai

  • Dažų žymekliai skirti tepaluotiems ir šlapiems paviršiams žymėti. Išdžiūvę dažai tampa atsparūs atmosferos poveikiui, saulės spinduliams, dulkėms, drėgmei ir kitiems aplinkos veiksniams.
  • Žymeklis puikus pagalbininkas rašant ant kietų, nešvarių, karštų, šiurkščių darbinių paviršių. Atsparus vandeniui ir saulės spinduliams, išdžiūsta vos per 10 sekundžių.
  • Dažų markeriai skirti rašyti ant surūdijusių ar purvinų paviršių. Su šiuo markeriu galima žymėti plieno, metalo, automobilių, dujų, laivų gaminius.
  • Dažų tūbelė yra pripildyta dažų ir reikiamas jų kiekis gali būti išspaudžiamas ant lygių, nelygių, neapdorotų, vertikalių ar viršutinių paviršių. Taip pat šie dažai puikiai sukimba su bet kokia danga.
  • Pieštukai ir kreidelės yra minkšti, su jais galima žymėti medienos gaminius. Žymekliai yra atsparūs šalčiui ir pagaminti vaško pagrindu.
  • Kalkinis žymeklis – 30 metrų tvirtas žymeklis, kurio korpusas pagamintas iš aliuminio. Žymekliai turi mechanizmą, kurie kelis kartus pagreitina susukimą.

  Markiratoriai

  Žymėjimo įrankiai skirti bendriems etikečių tipams žymėti. Jie naudojami maisto priekių parduotuvėse, statybos, automobilių ar kitų reikmenų parduotuvėse prekių kainoms, galiojimo datoms žymėti. Markiratoriai nekainuoja daug ir dažniausiai būna parduodami su patogiu lagaminėliu, kuriame rasite ir pakrovimo prietaisą. Taip pat pas mus galite įsigyti ir juosteles, kurios yra atsparios drėgmei, saulės spinduliams bei puikiai atlaiko temperatūrų svyravimus.

  Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamo žymėjimo įrankio, kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir tinkamą žymėjimo įrankį išsirinksite kur kas greičiau.

  Su mumis galite susisiekti elektroniniu paštu info@prekiutinklas.lt arba mums paskambindami telefono numeriu +370 656 46112. Jeigu gyvenate Vilniuje mus rasite adresu: Didlaukio g. 69, Vilnius.