Prekių katalogas

Kokie yra būtini sodo įrankiai?

Kokie yra būtini sodo įrankiai?

Artėjant pavasariui norisi ne tik džiaugtis nubudusia gamta, oru ir paukščių čiulbėjimu, bet ir norisi tinkamai pasirūpinti aplinka, kurioje leisite laiką. 

Jei pradedate sodininkystę, jums gali kilti klausimas, nuo ko pradėti? Vienas iš pirmųjų dalykų, kurių jums prireiks, yra tinkami sodo įrankiai

Pirmiausia jums reikės tinkamų pirštinių, kad galėtumėte pradėti darbus

Prieš pradėdami naikinti piktžoles ar genėti rožes, jums reikės poros sodo pirštinių, kad apsaugotumėte rankas, tai yra įrankiai, be kurių neapsieina jokie darbai. Yra daug įvairių pirštinių, tinkančių įvairiems darbams ir oro sąlygoms, tačiau geros kokybės, universalios poros, tokios kaip „visų metų laikų“ pirštinės, kurios puikiai tinka daugeliui užduočių. Augalų genėjimas ir tvarkymas yra įprasta sodo užduotis, o sekatoriai taps vienu naudingiausių jūsų komplekto dalių. Sodo kirpimo mašinėlės – šiek tiek panašios į žirkles – jas galima valdyti viena ranka. Tai yra verta investicija ir padės pasiruošti ateinantiems sezonams.

Kokie įrankiai reikalingi, jei norisi darbą atlikti greitai ir patogiai?

Gera sodo rankinė mentele yra naudinga atliekant daugybę darbų, įskaitant ravėjimą rankomis, medžių sodinimą, sodinimą į vazonus ir sėklų sėjimą. Mentele dažniausiai yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, todėl yra atspari rūdijimui ir ilgaamžė. Naudingas įrankis sodinant sode, rankinė šakutė padės suskaidyti sutankėjusią ir molingą žemę ir lengvai prapjauti akmenuotą žemę. Šio tipo rankinė šakutė turi tvirtą, dengtą anglinio plieno galvutę ir ergonomišką, minkštą rankeną, apsaugančią jūsų ranką.

Jei norite tinkamai pasirūpinti augalais, būtinas laistytuvas

Kad sodinukai ir jauni augalai būtų gaivūs, laistytuvas su „rože“ (purkštuvu ant laistymo snapelio galo) vandenį paskirstys lengviau ir tolygiau. Laistytuvas yra sodininkystės klasika, o šio modelio septynių litrų talpa, taip pat žalvarinė rožė švelniam vandens purškimui. Žinoma, galima rinktis tokį laistytuvą, kuris patogiausias jums ir padės tinkamai atlikti visus sodo darbus. Augalams lysvėse ir konteineriuose laistyti žarna yra pasirinkimas, kuris padės greičiau, lengviau atlikti darbus ir nugara apkraunama daug mažiau nei naudojant laistytuvą.

Kokie yra pagrindiniai įrankiai sodui?

Sodinimui būtinas kastuvas turėtų būti jūsų sodo įrankių sąraše. Nerūdijančio plieno ašmenys švariai pjauna žemę ir yra tvirti bei patogūs naudoti. Sodo šakutė yra tinkamiausia norint paruošti daržovių sklypus ir kraštelius sodinti. Puikiai tinka pereiti per akmenuotą dirvą, šakės galinė dalis taip pat suardo grėbliams paruoštus grumstus. Norint išvalyti piktžolėtą žemę, kaplis greitai nugriebia piktžoles. Vienas iš būtiniausių sodo įrankių, žemės grėblys suskaldo dirvą iki smulkaus storio, kuris puikiai tinka sėkloms sėti. Plati galvutė ir dantys leidžia įrankiui atidaryti ir išlyginti viršutinį dirvos paviršių, o sutrumpinti žemę grėblio užpakaline dalimi padės jį sutvirtinti.

Norėdami papildyti savo pagrindinius sodo įrankius, galbūt norėsite apsvarstyti tokius priedus kaip sodo lovelis, sodo batai ir ravėjimo priemonės. Išsirinkite tinkamiausias priemones ir džiaukitės gražia aplinka savo sode ar name, o viską įsigykite patogiai, nes yra net ir įrankiai internetu.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Informacija