Prekių katalogas

Akumuliatoriniai sodo įrankiai: kaip išsirinkti?

Akumuliatoriniai sodo įrankiai: kaip išsirinkti?

Kiekvienas norintis prižiūrėti kiemo ar sodo aplinką turi išsirinkti tinkamiausius įrankius, kurie padės atlikti visus darbus.

Akumuliatoriniai įrankiai – tai įrankiai, padedantys efektyviai ir patogiai dirbti sode. Pasirinkę baterijomis veikiančius sodo įrankius, galite dirbti produktyviau, greičiau ir nesipainiodami po kojomis. Baterijomis varomi įrankiai turi daug pranašumų, palyginti su elektriniais ir benzininiais įrankiais. Žinoma, prieš perkant visada patartina pasikonsultuoti su ekspertu, kad būtų galima pasirinkti tinkamą įrankį pagal jūsų poreikius. Jei norite pirkti patys, atkreipkite dėmesį į Milwaukee, Makita prekinius ženklus, jų produkcija yra viena iš kokybiškiausių, dėl to Milwaukee įrankiai yra rinkos lyderiai.

Kam reikalingos vejapjovės ir žoliapjovės?

Vejapjovės ir žoliapjovės – populiariausi ir perkamiausi sodo įrankiai. Sodo įrankiai yra aukštos kokybės ir patvarūs. Pagrindinis pjovimo įrankių privalumas yra tai, kad jais galima kokybiškai nupjauti bet kokio tipo veją. Elektrinės vejapjovės tinka prižiūrėti mažus plotus, taip pat prižiūrėti nuožulnias vietas. Kad būtų galima naudoti vejapjovę, reikalingas maitinimo šaltinis. Akumuliatorinės vejapjovės maitinamos įkraunamomis baterijomis. Su tokio tipo vejapjove galėsite dirbti be pertraukų, kol išsikraus akumuliatorius. Tinka pjauti nedidelius žolės plotus. Nedaug žmonių perka rankines vejapjoves, todėl jų pasirinkimas yra labai mažas. Šis įrenginys puikiai tvarko mažesnes vejas. Žoliapjovė yra universalus vejos pjovimo įrankis, tinkantis ten, kur vejapjovė negali. Taip pat genėjimo mašinėlės yra puikus pagalbininkas sklypuose su šlaitais, terasomis, daugybe medžių ar krūmų.

Krūmapjovės, gyvatvorių žirklės ir grandininiai pjūklai: kodėl juos verta įsigyti?

Krūmapjovės, kaip ir žoliapjovės, yra skirtos žolei aplink namą pjauti. Vejapjovės ir krūmapjovės veikia labai panašiai, išskyrus tai, kad jos varomos skirtingai, o vejapjovė greičiau pjauna krūmus ar kitą kietą žolę. Gyvatvorių žirklės skirtos gyvatvorėms ir krūmams karpyti. Yra tiek daug įvairių įrankių, todėl jei jums sunku pasirinkti, konsultuokitės su ekspertais. Grandininiai pjūklai naudojami medžių, rąstų, malkų pjovimui ar genėjimui. Grandininiai pjūklai yra lengvai naudojami, patikimi, tvirti, galingi ir patvarūs. Prekiutinklas.lt internetinėje parduotuvėje rasite elektrinių ir akumuliatorinių grandininių pjūklų bei priedų: tepalų, grandinių, pjovimo diržų.

Lapų pūstuvai ir sniego valytuvai, ar verta į juos investuoti?

Lapų pūstuvai ir sniego valytuvai yra puikūs pagalbininkai visais metų laikais. Dėl stipraus oro srauto lapų pūstuvas leidžia pūsti ar išsiurbti lapus, kraiką ar kitas sodo atliekas. Įsigiję šį įrenginį galėsite lengvai ir greitai sutvarkyti savo sodo plotą su mažiau pastangų ir laiko. Sniego valytuvas yra puikus pasirinkimas, kai nenorite leisti laiko ir energijos sniego kasimui, nes valytuvas atliks šį darbą už jus. Rinkdamiesi sniego valytuvą, žinokite, kokio dydžio plotas bus valomas, kokio galingumo sniego valytuvo jums reikia ir kokį sniegą valysite – purų, sutraiškytą ar kietą.

Kokie yra akumuliatorinių sodo įrankių privalumai?

Kadangi visiškai įkrautos baterijos pakanka, kad įrankiai veiktų, galite juos naudoti bet kurioje darbo vietoje. Šį įrankį lengva naudoti dėl savo patogumo. Akumuliatoriniai įrankiai turi didesnį dugną dėl apatinės baterijos, tačiau jie tinka bet kur ir neužima daug vietos. Ilgas baterijos veikimo laikas,nes įrankyje naudojama ličio jonų baterija pasižymi didele talpa ir ilgaamžiškumu, todėl įrankis veiks pakankamai ilgai, žinoma, priklausomai nuo pasirinkto įrankio dydžio. Palyginus akumuliatorinių įrankių kainą su dujinių ar elektrinių įrankių kaina, jie gali būti brangesni. Tačiau įrankiai bus kokybiški ir patvarūs, todėl greičiausiai atsipirks per pirmuosius metus.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Informacija