Prekių katalogas

Kokie yra matavimo įrankiai, kuriuos galite naudoti namuose?

Kokie yra matavimo įrankiai, kuriuos galite naudoti namuose?

Matavimo įrankiai turi būti kiekvieno namuose. Nenuvertinkite matavimo priemonių naudojimo, kai reikia pagalbos namuose, nes matavimo prietaisai tikrai gali padėti.

Net kai viskas yra tinkamai pastatyta, daiktai ilgainiui pasensta ir nors reikės nuolatinės priežiūros arba retkarčiais ką nors taisyti, o gal net ketinate atlikti kai kuriuos patobulinimus ir atnaujinimus? Tokiais atvejais jums reikia tinkamų įrankių, kad galėtumėte efektyviai atlikti taisymo užduotis. Galų gale, jūs nenorite, kad jūsų sienoje būtų kreiva lentyna ar daugybė klaidų. Nepaisant to, visada patogu turėti rankinius įrankius ir tinkamus matavimo įrankius, net prieš pradedant statyti namus. Nežinote, kokius įrankius pirkti? 

Kam namuose reikalinga statybinė ruletė: matavimo juosta?

Tai bendros paskirties matavimo įrankis, kurį galima naudoti tiksliai išmatuoti beveik bet ką. Jį nesunku atpažinti, nes jos pagrindinė funkcija yra spyruoklinė juosta. Tai reiškia, kad iš jos ištraukta juosta automatiškai įsitrauks. Tai leidžia išmatuoti ilgą ilgį, tačiau saugykloje išlieka mažas. Tačiau kol ji bus naudojama, ši funkcija nesukels problemų, nes yra kitas mechanizmas, laikantis juostą vietoje, kad galėtumėte ją naudoti kaip standartinę liniuotę. Arba galite užrakinti matavimą, kurį norėsite atsiminti vėlesniam naudojimui. Kabliuko ašmenys matavimo juostos gale yra naudingi norint pritvirtinti prie daikto krašto. Tai leidžia tiksliau matuoti. Dauguma matavimo juostų yra su juosta, kuri gali siekti iki 35 metrų ilgio. Bet jei jums tereikia jo naudoti kai kuriems „pasidaryk pats“ projektams, viskas, ko jums reikia, yra 16 metrų matavimo juosta. Vandentiekio ir dailidės darbams tiktų maždaug 25 metrai.

Kam namuose reikalingas gulsčiukas?

Gulsčiukas (angl. level) arba lazerinis gulsčiukas kaip rodo jo pavadinimas, naudojamas patikrinti, ar daiktas yra tinkamai lygus (tam tikru atstumu). Įrankis yra išradingai paprastas, veikia tik pagal gravitacijos principus. Jis veikia panašiai kaip standartinė liniuotė ar metras, tačiau vienintelis skirtumas yra tas, kad jos centre yra nedidelis vandens buteliukas, kurio viduje yra oro burbuliukas. Ši maža oro kišenė, esant lygiam, yra išklota ant stiklo atspausdinto centrinio matmens, todėl naudotojai gali matyti, ar lygis yra idealiai išlygintas, ar ne. Jis dažniausiai naudojamas norint patikrinti paviršių, tokių kaip stalai, lentynos, prekystaliai ir pan., tikslumą, užtikrinant, kad jie būtų pastatyti arba sumontuoti idealiai lygiagrečiai grindims. Dažniausias lygaus įrankio ilgis yra apie 7 cm. Tačiau paprasčiausias ilgis, kuris vis tiek bus naudingas vartotojui namuose, yra maždaug 4 cm.

Kas yra slankmatis?

Slankmatis yra vienas iš dažniausiai naudojamų matavimo įrankių, kurio pagrindinis tikslas yra išmatuoti kelis bet kurio objekto matmenis. Jis leidžia tai padaryti dėl savo fiksavimo mechanizmų: dvi išlenktos metalinės detalės (kurios yra pritvirtintos prie ašies) padaro ją taip, kad vieną iš jų būtų galima užfiksuoti vietoje, taip nustatant jį pagal tam tikrą matavimą, kurį vėliau galima naudoti kaip pagrindą žymint, lyginant atstumus ir kt. Šie įrankiai yra iš plastiko, kuris yra pigesnis nei dauguma, bet yra mažiau patvarus nei plieno variantas. Taip pat yra skaitmeninių versijų. Nors mechaninė versija yra ideali priemonė vamzdžių ir kitų cilindrinių formų vidiniam skersmeniui matuoti, skaitmeninis gali tiksliai išmatuoti tiek vidinį, tiek išorinį skersmenį. Jei vamzdis nutrūktų namuose, naudodamiesi šiuo įrankiu tiksliai pasakysite, kokio dydžio pakaitinį vamzdį reikia įsigyti.

Kvadratinės liniuotės: kada jų prireikia? 

Nepaisant pavadinimo, kvadratinė liniuotė, tai iš tikrųjų yra L formos matavimo įrankis. Jis dažniausiai naudojamas laiptų stygoms žymėti arba gegnių išdėstymui. Tačiau taip pat geriausia jį naudoti norint nustatyti, ar elemento kampas yra tobulas 90 laipsnių kampas. Tai taip pat puikiai tinka norint pažymėti linijas, kurios yra visiškai statmenos elemento tiesiam kraštui. Abiejose įrankio pusėse esantys liniuotės ženklai padeda išmatuoti tikslias linijas, kurias reikia pažymėti.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Informacija