Prekių katalogas

Milwaukee įrankiai - kokybė ir patikimumas

Milwaukee įrankiai - kokybė ir patikimumas

Įrankiai – tai prekės be kurių neįmanomas nei vienas remonto darbas. Tai nepakeičiami statybos, sodo, remonto ir kitų buitinių darbų pagalbininkai.

Net gyvenant mieste, gyvenamajame būste, specialistai rekomenduoja turėti nors kelis įrankius. Įrankiai yra dvejų tipų: skirti profesionalams ir mėgėjams. Profesionalai naudoja našesnius, galingesnius įrankius, kurie yra ilgaamžiai ir veikia nepertraukiamai. Mėgėjai dažniausiai naudoja ne tokius galingus įrankius ir juos naudoja daug rečiau buityje.

Įrankių pasirinkimas pagal gamintoją yra labai platus, todėl rinktis reikia itin atsakingai, kad įsigyti kokybišką gaminį. Vieni iš patvariausių profesionalių elektrinių bei akumuliatorinių įrankių gamintojų yra – Milkwaukee. Įmonė nuo savo įsikūrimo pradžios vartotojams siūlo tik inovatyvius, tvirtus, efektyvius ir ilgaamžius įrankius.

Elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai

Prieš įsigyjant elektrinį įrankį būtina sąlyga - žinoti, kad jų naudojimui bus reikalingas elektros lizdas, todėl jie nebus tinkami dirbant vietose kur nėra elektros tiekimo. Įrankiai pritaikyti dirbti su įvairiausiomis medžiagomis ir konkretiems darbams atlikti. Įrankiai pasižymi patogumu, praktiškumu, kompaktiškumu ir ilgu tarnavimo laiku.
Akumuliatoriniai įrankiai – vieni iš praktiškiausių įrankių remonto ir mėgėjiškiems darbams atlikti. Įrankiai skiriasi nuo elektrinių tuo, kad turi bateriją, kuri privalo būti pakrauta prieš įrankio naudojimąsi. Norint, kad įrankis veiktų ilgą laiką, patariama jį pirkti galingesnį, brangesnį ir patvaresnį.

Milkwaukee įrankių kategorijos

Milwaukee įmonė įsikūrė 1924 metais ir nuo pat įsikūrimo dienos vartotojams siūlo inovatyvius, ilgaamžius ir patikimus įrankius. Tam, kad vartotojai įsigytų geriausios kokybės įrankius, gamintojai bendradarbiauja su įvairių sričių profesionalais ir nuolat ieško geriausių, vartotojų poreikius, atitinkančių sprendimų.

  • Su akumuliatoriniu kampiniu smūginiu veržliarakčiu galima dirbti ankštose vietose. Įrankis turi tvirtą metalinį pavarų dėžės korpusą, kuris užtikrina didžiausią patvarumą ir maksimalų sukimo momentą. Įrankio akumuliatorius veikia ilgai ir sukaupia iki 20% daugiau energijos, veikia net esant šaltoje oro temperatūroje.
  • Milwaukee suktukas pasižymi kompaktiškumu, turi dvigreitį metalinį reduktorių, kuris pritaikytas varžtams sukti ir gręžimo darbams atlikti. Įrankiu labai patogu naudotis, nes rankena padengta minkšta medžiaga.
  • Akumuliatorinė terkšlė išvysto maksimalų sukimo momentą - gali sukti net iki 200 apsukimų per minutę. Su įrankiu galima dirbti ankštose patalpose, o metalinis reguliuojamas greičio jungiklis, užtikrina neprilygstamą įrankio kontrolę.
  • Akumuliatoriniai silikoniniai pistoletai naudojami atliekant remonto, statybos ar apdailos darbus. Pistoletas turi apsaugos nuo varvėjimo funkciją. Stūmoklis pasižymintis didele ir tvirta konstrukcija, taip užtikrindamas pastovų srautą ir iš tūbelės išstumia visą sandariklį.
  • Akumuliatorinis tiesinis pjūklas tinkamas dirbti uždarose ir atvirose vietose, pasižymi itin silpna vibracija. Įrankis turi įtaisytą energijos indikatorių ir diodinį šviestuvą, kuris suteikia galimybę dirbti net tamsiu paros metu.

Milkwaukee įrankiai tai pats geriausias pasirinkimas norintiems atlikti darbus paprastai ir greitai. Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamo įrankio, kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir sprendimą priimsite kur kas greičiau.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Informacija