Prekių katalogas

Ypatingieji FISKARS įrankiai

Ypatingieji FISKARS įrankiai

Norint turėti nuosavą, išpuoselėtą sodybą būtina tam įdėti pastangų. Tam, kad sodas atrodytų jaukiai ir būtų gera jame būti – gėlės turi būti pasodintos, veja nuolat prižiūrima. 

Sodui puoselėti yra skirtos sodo prekės, kurios palengvins daugelį darbų, padės sklandžiai prižiūrėti aplinką ir sutaupys nemažai jūsų laiko, kurį galėsite skirti kitiems dalykams. Mūsų internetinėje svetainėje www.prekiutinklas.lt rasite pačių įvairiausių sodo prekių. Mūsų pirmaujantys prekės ženklas yra sodo įrankiai Fiskars.
Jūsų pareiga – žinoti ko ieškote, o jeigu nežinote, nepatingėkite paskambinti mums ir pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Pagrindinės sodo prekės

Sodo prekių yra pačių įvairiausių, bet pagrindinės, kurias galite įsigyti pas mus yra:

 • Kastuvai ir semtuvai – tai nepamainomi sodo įrankiai, nes jie tampa pravartūs daugelyje sodo darbų: sodinant augalus, apdirbant žemę, vartant kompostą ir daugelyje kitų kasdienių darbų.
 • Grėbliai, kauptukai ir purentuvai pasitarnauja atliekant smulkesnius sodo darbus. Grėblys tinkamas lapams, šakoms grėbti. Kauptukas puikiai pasitarnauja daržo ravėjimo darbuose, o purentuvai purenant žemę.
 • Daržininko įrankiai. Nuosava sodyba, kad ir be mažiausio darželio, sunkiai įsivaizduojama. Daržininko įrankiai nėra dideli ir neužima daug vietos, tačiau tai puikus pasirinkimas leidžiant vasaros vakarus darže.
 • Sekatoriai ir kirpikliai, tai įrankiai be kurių sunkiai apsieina, bet koks sodininkas. Šie įrankiai pasitarnauja tada, kai reikia nukarpyti medžių bei krūmų šakas ar gėles.
 • Gyvatvorių, žolės žirklės. Kai kurie sodininkai tam, kad nereikėtų statyti tvoros sodybą apsodina gyvatvorėmis, o jos reikalauja nuolatinės priežiūros. Tam pasitarnauja gyvatvorės žirklės. Žolės žirklės daugiau skirtos ilgai žolei kirpti, kad sodyba ir toliau liktų išpuoselėta.
 • Karučiai. Kokie sodo darbai gali vykti neturint prie savęs karučio? Turint karutį lengvai išvešite nupjautą žolę ar kitas nereikalingas medžiagas, taip išvengdami raumenų patempimo grėsmės.
 • Mechaninės vejapjovės. Mechaninė arba kitaip dar vadinama rankinė žoliapjovė pavers jūsų sodą jaukesniu. Tik nepamirškite turėti karučio, kad būtų su kuo išvežti nupjautą žolę.

Ypatingieji Fiskars įrankiai

Jums svarbi kokybė? Tuomet Fiskars sodo įrankiai bus pats geriausias pasirinkimas. Fiskars yra vienas pirmaujančių pasaulyje, rankinių įrankių namams ir sodui, gamintojų. Fiskars kompanijos istorija prasidėjo nuo 1649 metų. Fiskars fabrike buvo gaminami vinys, lydytos ir kaltos geležies dirbiniai, peiliai, kauptukai ir kiti svarbūs įrankiai. 1832 metais pradėti gaminti virtuvės įrankiai bei žirklės. Fiskars išgarsėjo ne tik plačių namų ūkio įrankių pasirinkimu, bet ir įrankiais žemdirbystei. Šie įrankiai neprarado savo populiarumo iki šių dienų ir Fiskars įrankiai yra naudojami visame pasaulyje.
Fiskars įrankius verta rinktis, nes jie pasižymi:

 • Patvarumu. Įrankiai gaminami profesionalų, kurie didelį dėmesį skiria paprastai gaminio priežiūrai po įsigijimo ir galimybei keisti dalis.
 • Dirbant su šiais įrankiais visada būsite tikri, kad darbą atliekate taisyklingoje padėtyje. Įrankiai gaminami taip, kad atitiktų rankos formą, būtų ergonomiški ir tvirtai suimami. Pasirinkę šiuos įrankius išvengsite nereikalingo skausmo ar sudirginimų.
 • Prieš paleidžiant įrankius į prekybą jie yra nuolat tikrinami. Didelis dėmesys patikros metu skiriamas tokioms savybėms, kaip mažesnis fizinis įtempis ir tinkama kūno padėtis darbo metu.
 • Kai kurie sodo įrankiai tinkami naudoti dešiniarankiams ir kairiarankiams. Įrankių rankenos pasižymi minkštumu ir patogumu.
 • Fiskars žirklės turi smūgių slopintuvą, kuris kerpant tvirtą medieną sumažina naudotojo rankai tenkantį smūgį.   
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija