Prekių katalogas

Kaip išsirinkti akumuliatorinį įrankį?

Kaip išsirinkti akumuliatorinį įrankį?

Įrankiai būna dvejų tipų, arba elektriniai arba akumuliatoriniai. Elektriniams įrankiams reikalingas elektros lizdas, o tai dažniausiai apsunkina darbą, kadangi su įrankiu tampa nepatogu dirbti. 

Kad darbas vyktų sklandžiau ir greičiau, rekomenduojame rinktis akumuliatorinius įrankius, kadangi šie įrankiai yra su baterija ir vietose kur nėra elektros lizdo arba nenorima paskui save temptis prailgintuvo, šie įrankiai tampa puikus pasirinkimas. Žinoma akumuliatoriniai įrankiai reikalauja tinkamo pakrovimo, o tai atlikus galėsite dirbti nepertraukiamai ilgą laiką. Dauguma šių įrankiu dėl savo elastingos medžiagos, net nukritus iš didelio aukščio, lieka nepakitę.

Įrankių kategorijos

Mūsų internetinėje parduotuvėje www.prekiutinklas.lt galite rasti ir užsisakyti jums reikalingą akumuliatorinį įrankį. Po apmokėjimo, prekę suruošime ir pristatysime per 1 – 5 darbo dienas.
Štai kokiomis akumuliatorinių įrankių kategorijomis prekiaujame:

 • Suktuvai ir gręžtuvai. Įrankiai skirti sraigtų sukimui, metalo ar plastiko gręžimui. Jeigu ieškote įrankio, kuris gręžtų ir statybines medžiagas, rinkitės suktuvą turintį kalimo funkciją.
 • Perforatoriai. Prietaisai labai panašūs į suktuvą, tačiau išsiskiriantys savo galingumu ir turima smūgio funkcija. Turint perforatorių savo įrankių dėžėje, galėsite drąsiai gręžti mūrą, betoną ar akmenį.
 • Šlifuokliai, poliruokliai skirti šlifuoti, poliruoti ir pjauti metalą ar akmenį. Prekiaujame kampiniais, ekscentriniais, juostiniais ir tiesiniais šlifuokliais. Siekiant didesnio darbo efektyvumo pravartu rinktis šlifuoklį turinį sūkių reguliavimo funkciją.
 • Pjovimo įrankiai skirti įvairioms medžiagoms apdirbti ir pjauti.
 • Dulkių siurbliai. Dulkių siurblių galite įsigyti pačių įvairiausių, tad pirma įvertinkite koks jums reikalingas. Prekiaujame tokiais akumuliatoriniais dulkių siurbliais: dulkių siurblys robotas, akumuliatoriniais/laidiniais dulkių siurbliais, automobiliniais dulkių siurbliais.
 • Akumuliatoriniai sodo įrankiai palengvins kasdienius darbus sodyboje. Pas mus galite įsigyti vejapjoves, sodo purkštuvus, gyvatvorės žirkles, grandininius pjūklus.

Kaip išsirinkti akumuliatorinį įrankį?

Tarp įrankių gausos sunku atrasti tinkamiausią. Kad palengvintume šią užduotį, dalinamės keliais patarimais į ką atkreipti dėmesį renkantis akumuliatorinį įrankį:

 • Akumuliatoriaus įtampa. Šiuolaikinių įrankių variklių įtampa siekia 2,4 – 36 V. Kuo didesnė įtampa, tuo įrankis bus galingesnis.
 • Maksimalus sukimo momentas. Nuo sukimo momento priklauso įrankio pajėgumas – kokio skersmens ir ilgio varžus įstengs įsukti.
 • Akumuliatoriaus talpa. Jeigu įrankis bus skirtas ilgiems darbas, rekomenduojame rinktis jį su kuo didesne talpa, kad nereikėtų jo dažnai krauti, nes tai atims nemažai jūsų laiko.
 • Iš kokių medžiagų pagamintas įrankis. Jeigu norite ilgai naudotis įrankiu, pakanka žinoti tokį dalyką, kad ilgaamžės detalės gaminamos iš bronzos arba įvairių metalo lydinių.
 • Akumuliatoriaus įkrovimo laikas. Galingas 36 V galios įrankis įkraunamas iki 3 Ah per 30 min. Kuo trumpesnis įkrovimo laikas, tuo mažiau išnaudosite elektros ir greičiau galėsite pasinaudoti įrankiu.

Milkwaukee akumuliatorinio įrankio pliusai

Didžiuojamės, kad galime prekiauti šio gamintojo įrankiais, nes jie yra išskirtiniai. Milkwaukee gamintojas gamina profesionalius elektrinius bei akumuliatorinius įrankius ir jų priedus. Nuo įmonės įsikūrimo gamintojai vartotojams siūlo inovatyvius, tvirtus, patikimus ir kokybiškus įrankius.

 • Įrankiai turi REDLINK PLUS sistemą, kuri leidžia vartotojui pasiekti aukštesnę įrankių patvarumo, veikimo laiko ir eksploatacinių savybių klasę.
 • Įrankiai pasižymi ilgaamžiškumu, o tai reiškia, kad įrankio detalės pagamintos iš pačių geriausių ir kokybiškiausių medžiagų.
 • Nuolat tikrinama pagamintų įrankių kokybė, kad būtų užtikrinamas kuo retesnis įrankių gedimas ir įsigytas prietaisas atitiktų vartotojų lūkesčius.
 • Platus prekių pasirinkimas: įrankiai remonto darbams atlikti, sodo ir kiti daugiafunkciniai įrankiai, šviestuvai.

  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija