Prekių katalogas

MMA suvirinimo aparatas ESAB Rogue ES 200i PRO CE

 • MMA suvirinimo aparatas ESAB Rogue ES 200i PRO CE

  Skaičiuojama...

  Inventorinis vienfazis

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • ESAB ROGUE ES 200i PRO – tvirtas ir ilgaamžis maitinimo šaltinis, skirtas profesionaliems suvirintojams. Šiame ESAB šiuolaikiškame, našiame ir patikimame aparate naudojamos aukščiausios kokybės modernios galios elektronikos sistemos ir skaitmeninio valdymo funkcijos, užtikrinančios lanko tikslumą ir pastovumą.

  ESAB ROGUE suvirinimo aparatai pasižymi nestandartinėmis funkcijomis, dar nematytu našumu ir naujutėliu pramoniniu dizainu. Šis ESAB ROGUE ES 200i PRO suvirinimo šaltinis atveria naują suvirinimo galimybių erą: nustebsite pamatę, kiek daug galite tikėtis iš tiek mažai kainuojančio nešiojamojo MMA aparato.


  Našumas

  ESAB ROGUE ES 200i PRO naudojama naujos kartos technologija, todėl dirbdami su visų tipų MMA elektrodais visose suvirinimo padėtyse galėsite tiksliai, profesionaliai ir nuosekliai valdyti procesą ir išgauti tolygų, stabilų lanką susidarant mažam tiškalų kiekiui. Reguliuojamo Hot Start (karštojo paleidimo) funkcija padės be didesnių pastangų paleisti lanką net dirbant su sudėtingiausiais elektrodais. Arc Force (lanko jėgos) reguliavimas pagerins įvirinimą ir neleis elektrodams prikibti. Pradedantiesiems skirtame suvirinimo aparate dar niekad neslypėjo tokia aukšta kokybė ir našumas.
  Atsparumas

  Nė vienas kitas aparatas šioje kainų grupėje nė iš tolo neprilygsta ROGUE ES 200i PRO atsparumui. Tvirtas, atsparus iš stiklo pluošto išlietas korpusas gali atlaikyti daugybę smūgių vieną po kito, nesvarbu, ar jį naudosite dirbtuvėse, ar lauko objekte. ESAB Rogue ES 200i PRO apsaugos klasė – IP23S, taigi jis patvarus ir nebijo prasto oro, todėl tinka naudoti lauke nepalankiomis sąlygomis. Kaip ir visiems kitiems ESAB aparatams, ESAB ROGUE taikoma geriausia rinkoje trejų metų trukmės garantija, tad jums nereikės dėl nieko sukti galvos. Laikas pamiršti pigiai sukonstruotus suvirinimo aparatus.

   


  Mobilumas

  Lengvą, kompaktiškos konstrukcijos ESAB ROGUE ES 200i PRO paprasta gabenti iš vieno objekto į kitą. Skirtingi modeliai sveria vos nuo 6,8 kg iki 8,2 kg, be to, į komplektaciją įeina tvirta rankena ir pernešimo diržas, todėl jį galėsite patogiai nešiotis, kur tik prireiks. Dar daugiau, šis aparatas sukuria stabilų lanką, todėl galima naudoti ilgus ilginamuosius kabelius ir dirbti net itin atokiose vietose, o suvirinimo siūlių kokybė nė kiek nenukentės (ROGUE PRO). Tai tikras nešiojamasis darbinis arkliukas.
  Galia

  Pamirškite visas išankstines nuostatas apie šios klasės suvirinimo techniką – ESAB Rogue ES 200i PRO galia ne mažesnė nei dvigubai brangesnių aparatų. Jame naudojama galios koeficiento valdymo (PFC) technologija padeda išgauti itin produktyvų ir stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai. ESAB Rogue ES 200i PRO tinka 115 V arba 230 V įtampa, be to, jame įdiegta lanksti automatinio maitinimo įtampos kompensavimo funkcija, todėl aparatas idealiai veiks tiek maitinamas iš elektros tinklo, tiek prijungtas prie generatoriaus. Su Rogue ES 200i PRO galima dirbti iki 25 % darbo ciklu esant 200 A, taigi jis puikiai susidoroja ir su storesniais ruoš iniais.


  Patogus naudoti

  ESAB Rogue ES 200i PRO buvo išbandytas įvairiose pasaulio laboratorijose ir įsitikinta, kad jis atitinka pasaulinius našumo ir patogumo naudoti standartus. Aparate įdiegta patogi naudotojo sąsaja su dideliu, tiksliu skaitmeniniu ekranu, kurį lengva įskaityti net iki 25 m atstumu. Įsigijus papildomai užsakomą nuotolinio valdymo pultelį (ROGUE PRO), jums nebereikės prieiti prie aparato norint reguliuoti srovės nuostatas. Kad ir kur būtų jūsų darbo vieta, su „Rogue“ suvirinsite tiesiog puikiai.

   

  MMA Suvirinimas elektrodais

  ESAB ROGUE ES 200i PRO sklandžiai tiekia nuolatinę srovę (DC), reikalingą suvirinant įvairius metalus, pavyzdžiui, legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną, nerūdijantįjį plieną ir ketų. Arc Force (lanko jėgos) ir Hot Start (karštojo paleidimo) nuostatas galima reguliuoti, taigi naudotojas kaskart gali parinkti būtent tokį lanką, kokio reikia. Skaitmeninis mikroprocesorius itin tiksliai valdo visas funkcijas, todėl šis aparatas pasižymi didžiausiu suvirinimo našumu savo klasėje esant bet kuriam jo palaikomam srovės stipriui. Su ROGUE ES 200i PRO galima naudoti iki 4,0 mm skersmens elektrodus.

   

  TIG Suvirinimas su pridėtine viela

  ESAB ROGUE ES 200i PRO puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat dujų balioną – štai ir viskas, galite pradėti virinti mažaanglį ar nerūdijantįjį plieną su pridėtiniais metalais ar be jų.

   

  Funkcijos:

  Puikios lanko charakteristikos – sklandus, stabilus darbas.
  Suderinamas su generatoriais – tinka naudoti prijungus generatorių (rekomenduojama 7 kW).
  Paprasta naudoti – tiesiog nustatykite suvirinimo srovę ir pasieksite puikių darbo rezultatų.
  Praktiška konstrukcija – maitinimo šaltinį lengva nešti, todėl galima naudoti praktiškai bet kokiame objekte.
  Tvirta konstrukcija – IP23S klasės konstrukcija, tinkama naudoti gamybiniuose cechuose ar aikštelėse.
  VRD funkcija užtikrina, kad neatliekant suvirinimo darbų atviros grandinės įtampa neviršys 35 V.
  Šiluminė apsauga nuo perkaitimo įrenginiui perkaitus, suvirinimas automatiškai stabdomas ir leidžiama testi suvirinimą aparatui atvėsus.

   

  Suvirinimo procesai: MMA (elektrodai), TIG (Lift-Arc).

   

  Tinka virinti:

  Legiruotąjį ir nelegiruotąjį plieną
  Nerūdijantįjį plieną
  Ketus

   

  Pritaikymo sritys:

  Remontas ir techninė priežiūra
  Civilinių objektų statyba
  Žemės ūkio įranga
  Pramoninė ir bendroji gamyba 

   

  TECHNINIAI DUOMENYS ESAB ROGUE ES 200I PRO

  Įvesties galia: 230V 1faz. 50/60Hz
  Technologija: IGBT
  Srovė: DC (Nuolatinė)
  MMA Srovės diapazonas: 10–200 A
  Vardinė galia: 6.9 kVA
  Energijos taupymo režimas: 50 W
  Atvirosios grandinės įtampa: 78V
  MMA suvirinimo našumas esant 25 % darbo ciklui: 200 A / 28.0 V
  MMA suvirinimo našumas esant 60 % darbo ciklui: 129 A / 25.2 V
  MMA suvirinimo našumas esant 100 % darbo ciklui: 100 A / 24.0 V
  TIG suvirinimo našumas esant 25 % darbo ciklui: 200 A / 18.0 V
  TIG suvirinimo našumas esant 60 % darbo ciklui: 129 A / 15.2 V
  TIG suvirinimo našumas esant 100 % darbo ciklui: 100 A / 14.0 V
  Integruota PFC: Taip
  Galimybė dirbti naudojant itin ilgus maitinimo kabelius: Taip
  Distanc. pulto opcija: Taip
  Rekomenduojama generatorius galia: 7kVA
  Darbinė temperatūra: Nuo –10 iki +40 °C
  Elektrodo Ø: 1.6 - 4.0 mm
  Korpuso apsaugos klasė: IP23S
  Suvirinimo srovės reguliavimas: tolygus
  Jugtis: -
  Išmatavimai: 403 x 153 x 264 mm
  Svoris: 8.4 kg
  Komplektacija: ESAB ES 200i PRO maitinimo šaltinis su 3 m maitinimo kabeliu ir kištuku, pernešimo diržas, elektrodo laikiklis ir 3 m grįžtamosios srovės kabelis bei gnybtas
  Procesai: MMA, Lift-TIG(reikalingi priedai)
  Gamintojas: ESAB
  Garantija: 36 mėn. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija