Prekių katalogas

MMA suvirinimo aparatas ESAB Caddy Arc 251i A32

 • MMA suvirinimo aparatas ESAB Caddy Arc 251i A32

  Skaičiuojama...

  Inverterinis trifazis

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Caddy pavadinimas visados buvo asocijuojamas su tvirta ir atsparia suvirinimo įranga skirta profesionaliems suvirintojams. Pristatome penktos kartos mobilų suvirinimo aparatą iš ESAB. Naujausias ESAB Caddy 251i pagamintas naudojantis ilgalaikę, daugiau kaip 30 metu, patirtimi suvirinimo aparatų gamybos srityje.

   

  Mobilumas

  Caddy Arc 251i dėl savo naujojo korpuso dizaino yra mažas, lengvas ir pritaikytas dirbti net ir atšiauriomis lauko sąlygomis, todėl lengvai galėsite atlikti jums paskirtus darbus tiek darbo vietoje tiek toli nuo namu, o įdėta diržo rankena palengvins įrenginio transportavimą. Caddy Arc 251i yra trifazis suvirinimo invertorius kuris puikiai veikia ir pajungus nuo generatoriaus.Dėka integruotos PFC grandinės Caddy Arc 251i gali dirbti prijungus net nuo labai ilgų 100 m. maitinimo kabelių.

   

  Dizainas pagamintas dėl patikimumo

  Suvirinimo įranga yra komplektuojama su OKC 50 suvirinimo kabeliu jungtimi dėl didesnio patikimumo. Kompaktiškas dizainas su smūgiams atspariu polimero korpusu yra lengvas ir patogus transportavimui, o naujas įrenginio dizainas leidžia sumažinti suvirinimo aparatą neprarandant labai svarbaus vidinių komponentų aušinimo efektyvumo. Dideli radiatoriai ir sumanus dizainas prailgina jėgos šaltinio naudojimo trukmę, net ir atšiaurioje darbo aplinkoje. Naujasis Caddy Arc 251i dizainas visas vidines jautriausias dalis saugo nuo dulkių ir turi IP23 korpuso standartą, todėl su Caddy Arc 251i galėsite atlikti suvirinimo darbus ir lauke lyjant lietui. Su nauja valdymo panelė galėsite patogiai ir lengvai parinkti suvirinimo parametrus. Atsparus aparato dizainas ir puikus suvirinimo našumas leis jums atlikti darbus visa diena kiekviena diena.

   

  Valdymo panelė

  Caddy A32 valdymo panelė yra su skaitmeniniu ekranu lengvu „hot-start“ ir „Arc Force“ parametru parinkimu. A32 panelė leis jums lengvai pasirinkti ir keisti MMA, TIG (Lift Arc) suvirinimo budus.

   

  MMA ir ArcPlus II suvirinimas

  Caddy Arc suvirinimo šaltinis teikia nuolatinę srovę, todėl galite suvirinti dauguma metalų, įskaitant: legiruotą ir nelegiruotą plieną, nerūdijantį plieną, ketą. „ArcPuls II“ sukuria mažus skysto metalo lašelius, užtikrina sklandų lanko degimą ir nereikalauja pristabdymo prie siūlės kraštų kai virinate banguojančiu judesiu. „ArcPlus II“ suteikia dar geresnes suvirinimo charakteristikas, palengvina jūsų darbą ir suvirinimo siūlės reikalauja mažesnio apdorojimo po suvirinimo.

   

  TIG suvirinimas

  Su Caddy Arc 251i jus lengvai galėsite suvirinti ir TIG procesu. Jums tereikia įsigyti TIG degiklį su dujų vožtuvu, reduktorių ir argono dujų balioną. TIG „Lift-Arc“ lanko uždegimo funkcija, kuri sumažins siūlės užterštumą volframinio elektrodo metalo dalelėmis. Jus galėsite suvirinti lengvąjį arba nerūdijantį plieną ir aliuminį su pridėtine viela ar, net bejos. 

   

  Pritaikymo sritys:

  Profesionaliam suvirinimui;
  Statybose vidaus ir lauko sąlygomis;
  Darbo vietos priežiūrai ir remontui vidaus ir lauko sąlygomis;
  Bendrajai gamybai vidaus ir lauko sąlygomis.

   

  Suvirinimo procesai

  MMA Elektrodai

  TIG Lift-Arc

   

  Specifikacija

  Įvesties galia: 400V 3faz. 50/60Hz
  Pirminė srovė: 14A
  Saugiklis, lėtas: 10A
  Rekomenduojamas generatoriaus galia: 19 kVA
  Maks. MMA išėjimo srovė esant 30 % darbo ciklui: 250A 30V
  Maks. MMA išėjimo srovė esant 60 % darbo ciklui: 190A 27,6V
  Maks. MMA išėjimo srovė esant 100 % darbo ciklui: 150A 26V
  Maks. TIG išėjimo srovė esant 30 % darbo ciklui: 250A 20V
  Maks. TIG išėjimo srovė esant 60 % darbo ciklui: 190A 17,6V
  Maks. TIG išėjimo srovė esant 100 % darbo ciklui: 150A 16V
  MMA Nustatymo diapazonas: 4-250A
  TIG Nustatymo diapazonas: 3-250A
  Galios faktorius esant didžiausiai srovei: 0,94
  Galios faktorius esant didžiausiai srovei: 0,93
  Efektyvumas esant maksimaliai srovei: 83%
  Efektyvumas esant maksimaliai srovei: 79%
  Darbo temperatūra: -10° C ć +40° C
  Pervežimo temperatūra: -20° C ć +55° C
  Garso lygis: < 70dB
  Elektrodų diametras: 1,6 - 5 mm
  Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) : 418 x 188 x 208mm
  Svoris: 10,5kg
  Gaubto apsaugos klasė: IP 23 S
  Standartai: EN60974-1, EN60974-10
  Procesai: MMA, TIG (Lift-Arc)
  Komplektacija: ESAB Caddy 251i maitinimo šaltinis su A32 panele, 3m įsukamo tipo elektrodu laikiklis, 3m masės kabelis su gnybtu
  Gamintojas: ESAB

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija