Prekių katalogas

MMA suvirinimo aparatas ESAB Caddy Arc 201i A33

 • MMA suvirinimo aparatas ESAB Caddy Arc 201i A33

  Skaičiuojama...

  Inventorinis vienfazis 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Caddy pavadinimas visados buvo asocijuojamas su tvirta ir atsparia suvirinimo įranga skirta profesionaliems suvirintojams. Pristatome penktos kartos mobilų suvirinimo aparatą iš ESAB. Naujausias ESAB Caddy 201i pagamintas naudojantis ilgalaikę, daugiau kaip 30 metu, patirtimi suvirinimo aparatų gamybos srityje.

   

  Dizainas pagamintas dėl patikimumo

  Suvirinimo įranga yra komplektuojama su OKC 50 suvirinimo kabeliu jungtimi dėl didesnio patikimumo. Kompaktiškas dizainas su smūgiams atspariu polimero korpusu yra lengvas ir patogus transportavimui, o naujas įrenginio dizainas leidžia sumažinti suvirinimo aparatą neprarandant labai svarbaus vidinių komponentų aušinimo efektyvumo. Dideli radiatoriai ir sumanus dizainas prailgina jėgos šaltinio naudojimo trukmę, net ir atšiaurioje darbo aplinkoje. Naujasis Caddy Arc 201i dizainas visas vidines jautriausias dalis saugo nuo dulkių ir turi IP23 korpuso standartą, todėl su Caddy Arc 201i galėsite atlikti suvirinimo darbus ir lauke lyjant lietui. Su nauja valdymo panelė galėsite patogiai ir lengvai parinkti suvirinimo parametrus. Atsparus aparato dizainas ir puikus suvirinimo našumas leis jums atlikti darbus visa diena kiekviena diena.

   

  Galios koeficiento koregavimas – PFC

  ESAB Caddy Arc 201i yra 230 V vienfazis jėgos šaltinis su galios koeficiento koregavimu, kuris leidžia pilnai išnaudoti suvirinimo įrenginio galią su 16A saugikliu. PFC taip pat saugo jėgos šaltinį nuo įtampos svyravimo ir leidžia naudotis suvirinimo aparatą pajungus nuo generatoriaus. Caddy Arc 201i leidžia jums atlikti suvirinimo darbus, net ir nutolus nuo elektros lizdo, nes suvirinimo įrenginį galite prijungti naudojant 100m maitinimo kabelį.

   

  Valdymo panelė

  Caddy A33 valdymo panelė yra su skaitmeniniu ekranu lengvu „hot-start“ ir „Arc Force“ parametru parinkimu. Ši valdymo panelė turi du lengvai pasiekiamus mygtukus kurių pagalbą galėsite pasirinkti vieną iš dviejų jūsų išsaugotu parametrų nustatymų, taip patogiau ir greičiau atliksite savo suvirinimo darbus kai gaminys reikalauja iš jūsų skirtingų storių ar padėčių nustatymų. A33 panelė leis jums lengvai pasirinkti ir keisti MMA, TIG ir TIG-Lift Arc suvirinimo budus.

   

  MMA ir ArcPlus II suvirinimas

  Caddy Arc suvirinimo šaltinis teikia nuolatinę srovę, todėl galite suvirinti dauguma metalų, įskaitant: legiruotą ir nelegiruotą plieną, nerūdijantį plieną, ketą. Su ESAB Caddy Arc 201i galėsite lengvai virinti su 4mm diametro elektrodais. A33 valdymo pultas turi naujausią „ArcPlus II“ reguliatorių, kuris užtikrina intensyvų, tačiau tolygių ir stabilių suvirinimo lanką, kuri lengva valdyti. „ArcPuls II“ sukuria mažus skysto metalo lašelius, užtikrina sklandų lanko degimą ir nereikalauja pristabdymo prie siūlės kraštų kai virinate banguojančiu judesiu. „ArcPlus II“ suteikia dar geresnes suvirinimo charakteristikas, palengvina jūsų darbą ir suvirinimo siūlės reikalauja mažesnio apdorojimo po suvirinimo.

   

  TIG suvirinimas

  Su Caddy Arc 201i jus lengvai galėsite suvirinti ir TIG procesu. Jums tereikia įsigyti TIG degiklį su dujų vožtuvu, reduktorių ir argono dujų balioną. Su Caddy A33 galėsite naudotis TIG „Lift-Arc“ lanko uždegimo funkcija, kuri sumažins siūlės užterštumą volframinio elektrodo metalo dalelėmis. Jus galėsite suvirinti lengvąjį arba nerūdijantį plieną su pridėtine viela ar, net bejos.
  „Hot-Start“ funkcija palengvina elektrodo uždegimą ir padeda išvengti lanko uždegimo problemų.
  „Arc-Force“ funkcija nustato degimo lanko intensyvumą, kad palengvintu suvirinimo kokybę.
  „ArcPlus II“ funkcija pagerina suvirinimo charakteristikas, supaprastina jūsų darbą ir suteikia geresnę suvirinimo kokybę kuri sumažina siūlės apdirbimo procesą po suvirinimo.

   

  Pritaikymo sritys:

  Profesionaliam suvirinimui;
  Statybose vidaus ir lauko sąlygomis;
  Darbo vietos priežiūrai ir remontui vidaus ir lauko sąlygomis;
  Bendrajai gamybai vidaus ir lauko sąlygomis.

   

  Suvirinimo procesai: MMA (elektrodai), TIG (Lift-Arc) 

   

  TECHNINIAI DUOMENYS

  Įvesties galia: 230V 1faz. 50/60Hz
  Pirminė srovė: 24,9A
  Saugiklis, lėtas: 16A
  Rekomenduojamas generatoriaus galia: 12 kVA
  Maks. MMA išėjimo srovė esant 25 % darbo ciklui: 170A 26,8V
  Maks. MMA išėjimo srovė esant 60 % darbo ciklui: 130A 25,2V
  Maks. MMA išėjimo srovė esant 100 % darbo ciklui: 110A 24,4V
  Maks. TIG išėjimo srovė esant 20 % darbo ciklui: 220A 18,8V
  Maks. TIG išėjimo srovė esant 60 % darbo ciklui: 150A 16,0V
  Maks. TIG išėjimo srovė esant 100 % darbo ciklui: 140A 15,6V
  MMA Nustatymo diapazonas: 4-170A
  TIG Nustatymo diapazonas: 3-220A
  Galios faktorius esant didžiausiai srovei: 0,99
  Efektyvumas esant maksimaliai srovei: 81%
  Darbo temperatūra: -10° C ć +40° C
  Pervežimo temperatūra: -20° C ć +55° C
  Garso lygis: < 70dB
  Elektrodų diametras: 1,6 - 4 mm
  Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) : 418 x 188 x 208mm
  Svoris: 8.3kg
  Gaubto apsaugos klasė: IP 23 S
  Standartai: IEC/EN 60974-10
  Procesai: MMA, TIG (Lift-Arc)
  Komplektacija: ESAB Caddy 201i maitinimo šaltinis su A33 panele, 3m įsukamo tipo elektrodu laikiklis, 3m masės kabelis su gnybtu
  Gamintojas: ESAB
  Garantija: 36 mėn.

  *Darbo ciklas - tai laikas, kurį sudaro dešimties minučių intervalas, per kurį jūs galite virinti arba pjauti su tam tikra apkrova. Našumo ciklas nurodytas esant 40° C. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija