Prekių katalogas

Akumuliatorinis lazerinis nivelyras Milwaukee M12 CLLP-0C žalias

 • Akumuliatorinis lazerinis nivelyras Milwaukee M12 CLLP-0C žalias

  Skaičiuojama...

  Žalias skersinės linijos lazeris M12™ su svambalo taškais užtikrina universalų funkcionalumą su horizontaliu lygiavimu, vertikaliu lygiavimu ir svambalo taško perdavimu nuo grindų iki lubų
  Su integruotais didelio intensyvumo žaliais diodais 

  Prekės ženklas
  Gamintojas
 •  Žalias skersinės linijos lazeris M12™ su svambalo taškais užtikrina universalų funkcionalumą su horizontaliu lygiavimu, vertikaliu lygiavimu ir svambalo taško perdavimu nuo grindų iki lubų.
  Su integruotais didelio intensyvumo žaliais diodais, kurie užtikrina didesnį matomumą - iki 4 kartų geresnis matomumas, palyginti su raudonais lazeriais.
  Didelio intensyvumo žali spinduliai užtikrina 38 m darbinį intervalą (50 m su detektoriumi).
  Su M12 B3 akumuliatoriumi veikia visą dieną - ilgiau nei 15 valandų.
  3 režimų švytuoklės sistema: rankinis režimas, skirtas naudoti bet kuriuo kampu, savaiminio lygiavimo režimas su 4° savaiminio lygiavimo diapazonu, kuris parodo, kai nelygu; švytuoklės užrakto režimas, skirtas apsaugoti komponentus transportuojant.
  Integruotas magnetinis laikiklis su gale montuojamais sustiprintais magnetais, ¼ col. ir ⅝ col. trikojo sriegiu ir kabinimo skylute leidžia tvirtinti prie plieninių ir medinių strypų bei trikojo.
  Laikiklis taip pat užtikrina lazerio sukimąsi 360° svambalo taškais, su integruota mikrovaldymo rankenėle greitesniam takų reguliavimui.
  Tvirta lieta konstrukcija, pasižyminti IP 54 apsaugos klase, lazeris yra atsparus vandeniui / šiukšlėms, gali atlaikyti kritimą iš 1 m aukščio.
  Lanksti akumuliatoriaus sistema - veikia su visais MILWAUKEE® M12™ akumuliatoriais.
  Su viena ryškia taikinio plokšte ir vienu trasos spaustuku. 

   

  Specifikacija

  Matavimo atstumas 38 (50) m
  Tarptautinė apsaugos klasė IP54
  Lazerio klasė 2
  Niveliavimo tikslumas 0,3 mm /m
  Svoris 1,52kg (su baterija M12B3)
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija