Prekių katalogas

TIG suvirinimo aparatas JASIC TIG 315P AC DC (E106)

 • TIG suvirinimo aparatas JASIC TIG 315P AC DC (E106)

   Inverterinis. Triffazis 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Jasic TIG 315P (E106) - skaitmeninis AC/DC inverterinis suvirinimo aparatas, kuris pasižymi geromis techninėmis charakteristikomis ir pažangia technologija. TIG 315P įdiegtos įvairios funkcijos skirtomis virinti kintama ir nuolatine srove. pvz., AC TIG suvirinimas su kvadratine banga, AC impulsinis TIG, DC TIG, DC impulsinis TIG, AC SMAW, DC SMAW, TIG taškinis suvirinimas (DC, impulsinis arba AC), bei TIG su sudėtinės formos banga ir kt., kurie gali būti plačiai naudojami virinant įvairius metalus.

  Pažangus skaitmeninis valdymas. Šiame Jasic TIG 315P AC/DC (E106) aparate naudojama pažangi MUC protingojo skaitmeninio valdymo technologija, o visos pagrindinės jo dalys valdomos per programinę įrangą. Tai skaitmeniniu būdu valdomas suvirinimo aparatas su patobulintomis funkcijomis ir techninėmis charakteristikomis.

  Vartotojui patogi sąsaja. Aparate naudojama tarptautinio standarto grafinės kalbos sąsaja, kuri yra paprasta, protinga ir patogi naudoti.
  Pažangi inverterio technologija - Pirminis inverterio dažnis yra 100 KHz, tai gerokai sumažina Jasic TIG 315P suvirinimo aparato tūrį ir svorį. Taipogi ši technologija leidžia sumažinti magnetinį ir varžos nuostolius pagerinti transformatoriaus našumą ir sutaupyti energijos suvartojimą. Šio dažnio pagalba Jasic 315P pasižymi ypač mažu triukšmu, nes girdimumo dažnių diapazonas yra už žmogaus girdimumo ribų.

  Tobula automatinės apsaugos funkcija. Kai maitinimo tinklo įtampa pradeda svyruoti, Jasic TIG 315P suvirinimo aparatas automatiškai nustoja dirbti ir parodoma informacija apie įvykusius trikdžius. Suvirinimo aparatas automatiškai vėl įsijungia, kai maitinimo įtampa stabilizuojasi. Be to, esant viršsroviui arba perkaitimui aparatas taip pat savaime sustoja ir parodomas gedimas. Tokia apsaugos funkcija gerokai prailgina aparato tarnavimo laiką.

  Nuoseklus ir stabilus darbas. Šiame Jasic TIG 315P AC/DC (E106) aparate įdiegtas protingas skaitmeninis valdymas, todėl jis nereaguoja į komponentų parametrų pokyčius. Tai reiškia, kad aparato darbui tam tikrų komponentų parametrų pasikeitimai įtakos neturės. Be to, aparatas nereaguoja į darbo aplinkos, pvz., temperatūros, drėgnumo ir kt. pokyčius. Todėl skaitmeninis suvirinimo aparatas dirba nuosekliau ir stabiliau negu tradicinis suvirinimo aparatas.

  Lengvai reguliuojami parametrai, paprastai atnaujinama programinė įranga. Suvirinimo aparato su analogine arba analogine ir skaitmenine grandine parametrų reguliavimas yra sudėtingas, nes reikalaujantis įvairiausių grandinių nustatymų ir korekcijų, tačiau JASIC 315P (E106) Tig suvirinimo įrenginys yra su išmaniu skaitmeniniu parametrų valdymu, todėl reguliavimas tampa daug paprastesnis ir tikslesnis, kadangi pagrindinės funkcijos vykdomos per programinę įrangą. Norint pakeisti funkciją arba kai kuriuos parametrus, nereikia keisti grandinės, pakanka atsisiųsti atnaujintą programą.

  Praktiška suvirinimo proceso valdymo funkcija. Aparatas leidžia naudotojams padalyti suvirinimo parametrus į penkias grupes pagal skirtingus metodus darbo metu, kurių kiekviena gali atlikti konkrečią suvirinimo užduotį. Tai neabejotinai palengvina techninės standartizacijos valdymą atliekant suvirinimą.
  Galimas nuotolinis valdymas. Aparatas leidžia naudotojams padalyti suvirinimo parametrus į penkias grupes pagal skirtingus metodus darbo metu, kurių kiekviena gali atlikti konkrečią suvirinimo užduotį. Tai neabejotinai palengvina techninės standartizacijos valdymą atliekant suvirinimą.

   

  TIG Suvirinimas su pridėtine viela
  Aparatas gali būti valdomas analoginiu nuotoliniu būdu (koja), o TIG suvirinimo srovė koreguojama realiu laiku 10 m atstumu. (Kojinis pedalas įsigijimas atskirai).

   

  MMA Suvirinimas elektrodais
  MMA suvirinimo rodiklius gerokai pagerina puikus valdymo algoritmas: paprasčiau įžiebti lanką, stabili suvirinimo srovė, mažai taškymosi, nekimba elektrodai, geras formavimas, prisitaikymas prie suvirinimo kabelio ilgio ar skersmens. (MMA Suvirinimui yra reikalingas papildomas elektrodų laikiklis, nes į komplektą elektrodų laikikliai neįeina)

   

  Pritaikymo sritys:

  Profesionaliam suvirinimui
  Pramoniniam darbui.
  Statybose
  Darbo vietos priežiūrai ir remontui
  Bendrajai gamybai
  Ūkininkams
  Automobilių ar motociklų priežiūrai ar remontui

   

  Tinka virinti:

  Plienui
  Nerūdijančiam plienui
  Aliuminiui
  Titanui
  Variui
  Magniui
  Nikeliui ir jo lydiniams

   

  Suvirinimo procesai: TIG (Lift-Arc), MMA (elektrodais)

   

  Suvirinimo srovės

  TIG DC (nuolatinė srovė)
  TIG AC (kintama srovė)
  TIG DC Pulse (nuolatinės srovės pulsas)
  TIG AC Pulse (kintamos srovės pulsas)
  MMA (suvirinimas elektrodais) 

   

  TECHNINIAI DUOMENYS

  Įvesties galia: 280-420V AC, 3 fazės, 50/60Hz
  Projektinė įvesties galia: 9 KVA
  Projektinė įvesties galia: 8.4 KW
  Rekomenduojami saugikliai: 40 A
  Vardinis darbo ciklas: 60 %
  Tuščiosios eigos įtampa: 50 V

  TIG (DC, DC IMPULSINIO, AC, AC IMPULSINIO) REŽIMO PARAMETRAI

  Pradinės srovės diapazonas: DC: 10-320 A; AC: 20-250 A
  Piko srovės diapazonas: DC: 10-320 A; AC: 30-320 A
  Bazinės srovės diapazonas: DC: 10-320 A; AC: 30-320 A
  Kraterio srovės diapazonas: DC: 10-320 A; AC: 20-250 A
  DC impulsų dažnio diapazonas: 0.5-200 Hz
  DC impulsų trukmės santykio diapazonas: 10-90 Hz
  AC dažnio diapazonas: 20-70 Hz
  Teigiamos ir neigiamos pusinės bangos laiko santykis: 10-60 %
  AC impulsų dažnio diapazonas: 0.5-5.0 Hz
  AC impulsų trukmės santykio diapazonas: 10-90 %
  Srovės didinimo laikas: 0-60 s
  Srovės mažinimo laikas: 0-60 s
  Dujų paankstinimas: 0-15.0 s
  Dujų pavėlinimas: 0-20.0 s
  Taškinio suvirinimo laikas: 0.0-8.9 s
  Lanko įžiebimo režimas Kontaktinis lanko įžiebimas, lanko įžiebimas aukštu dažniu
  Volframinio elektrodo storis: 1-4 mm
  Nerūdijančio plieno storis: 1-6 mm

  MMA(DC, AC) REŽIMO PARAMETRAI

  Suvirinimo srovės diapazonas: DC: 10-250 A; AC: 20-250 A
  Lanko įžiebimo srovės diapazonas: DC: 10-300 A; AC: 20-300 A
  Lanko forsavimo srovės diapazonas: 0-100 A
  AC dažnis: 50 Hz
  Elektrodo storis: 1.2-6 mm
  .
  Aušinimo režimas: Priverstinis aušinimas oru ir su vandens aušinimo galimybe
  Galimybė prijungti nuotolinį pedalą: Yra
  Galimybė prijungti vandens aušinimą: Yra
  Jungtys: 35-50
  Komplektacija: Jasic TIG 315P AC/DC E106 suvirinimo šaltinis, 4m SR-26 TIG degiklis, JASIC įžeminimo kabelis + gnybtas +KDP-50, JASIC 1 vnt. KDP-50, žarna dujoms
  Izoliacijos klasė: F
  Apsaugos klasė: IP21S
  Matmenys: 590×375×380 mm
  Svoris: 33 kg
  Gamintojas: JASIC
  Garantija: 12 mėn. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija